Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

System alarmowy bezprzewodowy, przewodowy

Kolejnym etapem konfigurowania systemu jest ustalenie sposobu komunikacji czujki z centralką i systemem monitorowania. W naszej ofercie proponujemy kompletne systemy dwóch najpopularniejszych marek – RISCO, PYRONIX oraz SATEL. Systemy mogą działać w oparciu o urządzenia przewodowe i bezprzewodowe. Wybór rodzaju systemu zależy wyłącznie od Państwa decyzji.

system przewodowy

Systemy przewodowe instaluje się zazwyczaj w obiektach wcześniej okablowanych lub tam, gdzie użytkownicy akceptują konieczność rozprowadzenia przewodów podtynkowo lub natynkowo poprzez wykucie bruzd w ścianach, poprowadzenia kabli w listwach natynkowych. Systemy przewodowe są bardziej niezawodne od systemów bezprzewodowych. Koszty urządzeń są w prawdzie niższe jednak w porównaniu z systemami bezprzewodowymi koszty robocizny może przekroczyć cenę systemu bezprzewodowego.

system bezprzewodowy

Systemy bezprzewodowe instaluje się zazwyczaj w obiektach już w pełni wykończonych, których użytkownicy chcą uniknąć kucia bruzd w ścianach lub prowadzenia kabli w listwach natynkowych. Koszty urządzeń są tu wyższe, zaś koszty robocizny niższe w porównaniu do systemów przewodowych.

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.