Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Klawiatury

Klawiatury to urządzenia niezbędne w każdym systemie alarmowym. W prosty sposób przekazują informacje poprzez wyświetlacz LCD świecenie diod lub za pomocą ikon odpowiadających danym funkcjom - pozwalając tym samym nadzorować stan systemu. Jest to element służący do identyfikacji osoby po wprowadzeniu odpowiedniego kodu oraz programowania, aktywowania i dezaktywowania systemu. Dostęp do funkcji systemu staje się przez to bardzo prosty - wystarczy pamiętać Kod Główny Systemu oraz dodatkowe kody użytkowników zaprogramowane w systemie. Dodatkowo system informuje o usterkach zaistniałych w systemie oraz informuje, czy dane polecenie zostało wprowadzone poprawnie czy błędnie. Jest to urządzenie zazwyczaj instalowane przy wejściu do obiektu.

risco lcd Klawiatura LCD

Klawiatury LCD są wyposażone w czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, umożliwiający przekazanie tekstowych informacji, pozwalające precyzyjnie określić stan systemu alarmowegoj jednoznacznie informując użytkownika o wykonanej czynności. Ułatwia też programowanie centrali, odpowiednią funkcję wybiera się z listy pokazywanejna wyświetlaczu.

rico led Klawiatura LED

Klawiatury LED są dużo tańsze od klawiatur z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Klawiatury mogą posiadać podobne funkcje jak klawiatury LCD. Informacje o stanie systemu przekazywane są za pomocą diod LED w związku z czym ilość wyświetlanych informacji jest bardziej ograniczona. Stosowane są najczęściej jako klawiatury przeznaczone do obsługi wybranych stref.

 

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.