Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Klawiatury

Klawiatury to urządzenia niezbędne w każdym systemie alarmowym. W prosty sposób przekazują informacje poprzez wyświetlacz LCD świecenie diod lub za pomocą ikon odpowiadających danym funkcjom - pozwalając tym samym nadzorować stan systemu. Jest to element służący do identyfikacji osoby po wprowadzeniu odpowiedniego kodu oraz programowania, aktywowania i dezaktywowania systemu. Dostęp do funkcji systemu staje się przez to bardzo prosty - wystarczy pamiętać Kod Główny Systemu oraz dodatkowe kody użytkowników zaprogramowane w systemie. Dodatkowo system informuje o usterkach zaistniałych w systemie oraz informuje, czy dane polecenie zostało wprowadzone poprawnie czy błędnie. Jest to urządzenie zazwyczaj instalowane przy wejściu do obiektu.

risco lcd Klawiatura LCD

Klawiatury LCD są wyposażone w czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, umożliwiający przekazanie tekstowych informacji, pozwalające precyzyjnie określić stan systemu alarmowegoj jednoznacznie informując użytkownika o wykonanej czynności. Ułatwia też programowanie centrali, odpowiednią funkcję wybiera się z listy pokazywanejna wyświetlaczu.

rico led Klawiatura LED

Klawiatury LED są dużo tańsze od klawiatur z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Klawiatury mogą posiadać podobne funkcje jak klawiatury LCD. Informacje o stanie systemu przekazywane są za pomocą diod LED w związku z czym ilość wyświetlanych informacji jest bardziej ograniczona. Stosowane są najczęściej jako klawiatury przeznaczone do obsługi wybranych stref.

 

wyceń swój alarm
close

Zostań Klientem Solid Security

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Solid Security bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Jestem zainteresowany usługą: