Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Zintegrowane rozwiązania do dezynfekcji rąk i kontroli temperatury

 

STILO ONE to podstawowe rozwiązanie zawierające jedynie termowizyjny sensor pomiaru temperatury. Informacja o przekroczonej temperaturze jest sygnalizowana wizualnie oraz dźwiękowo. System ten jest w pełni autonomiczny i nie wymaga żadnej dodatkowej obsługi.

Dane pomiarowe mogą być zapisywane na karcie pamięci. Zbierane w ten sposób informacje, pozwalają obserwować np. zmieniające się trendy zachorowań wśród pracowników. Jedno urządzenie STILO ONE może wykonać nawet 350 pomiarów na godzinę.  

STILO PRO to połączenie przesiewowego pomiaru temperatury z dezynfekcją rąk w jednym urządzeniu. Czujnik termowizyjny pozwala na bezpieczny i bezkontakowy pomiar temperatury.

System ten może zostać dodatkowo zintegrowany z systemem kontroli dostępu. Zbyt wysoki odczyt zmierzonej temperatury pozwala na zablokowanie np. bramki wejściowej lub drzwi. Pomiar temperatury jest przeprowadzany w pełnej zgodności z rozporządzeniem RODO.

 
 

STILO INFO to najbardziej kompleksowe rozwiązanie w naszej ofercie. Poza pomiarem temperatury i dezynfekcją rąk daje olbrzymie możliwości komunikacyjne z użytkownikami. Ekran zainstalowany na urządzeniu to miejsce, gdzie można wyświetlać treści reklamowe lub informacje dla gości budynku.

Dotykowy ekran i specjalne oprogramowanie umożliwia także rejestrację gości. Pozwala to na całkowite zrezygnowanie z klasycznej recepcji. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i goście mogą bezpiecznie zamledować się w budynku, zmniejszając w ten sposób ryzyko infekcji.

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.