Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Certyfikat oceny EcoVadis 2023r.

Certyfikat EcoVadis

W dniu 24 marca 2023r. Solid Security Sp. z o. o. została nagrodzona złotym medalem przez czołową światową agencję ratingową EcoVadis). EcoVadis (www.ecovadis.com), to wiodąca agencja ratingowa, będąca jednocześnie platformą do prowadzenia oceny, o najsilniejszej reputacji na świecie, służąca do oceny podmiotów gospodarczych w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie, gdyż nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju stało się stałą praktyką oraz zostało docenione przez niezależną stronę o światowej reputacji (poprawa wyników oceny pkt. o 40% w odniesieniu do 2022r. ). Tym samym Solid Security Sp. z o. o. dołączyła do światowych marek, które cyklicznie poddają się takiej niezależnej ocenie.

EcoVadis jest to międzynarodowa platforma technologiczna, która umożliwia ocenę praktyk i sposobu postępowania dostawców w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Ocena odbywa się przy pomocy metodologii, która opiera się o międzynarodowe standardy: Dziesięć Zasad ONZ Global Compact, konwencje Międzynarodowej Organizacji Pracy (ILO), standardy Global Reporting Initiative (GRI), normę ISO 26000, plan działania CERES oraz Wytyczne ONZ dotyczące biznesu i praw człowieka, znane również jako Ruggie Framework.

< powrót
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.