Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

System monitorowania pojazdów GPS

System działający w oparciu o nawigację satelitarną, wykorzystuje najnowocześniejsze metody aktywnej ochrony pojazdu.

Przy stosunkowo niewielkich kosztach związanych z montażem urządzenia i podłączenia go do Centralnej Stacji Monitorowania Pojazdów Solid Security Twój pojazd będzie w pełni bezpieczny.

Możliwości systemu

  • zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą,
  • ochronę przed napadem,
  • natychmiastową i dokładną lokalizację pojazdu,
  • zdalne sterowanie urządzeniem zainstalowanym w pojeździe np.: uruchomienie sygnalizacji alarmowej, unieruchomienie pojazdu, włączenie świateł itp.

System można rozbudować o kolejne elementy (czujnik wychyłów, autoryzacja zapłonu, przycisk antynapadowy), zarówno zwiększające bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów jak i zabezpieczające pojazd przed kradzieżą.

Montaż systemu

Montaż systemu odbywa się w wyspecjalizowanych punktach montażowych na terenie całego kraju, zajmujących się profesjonalnym zabezpieczaniem pojazdów. Istnieje również możliwość uzgodnienia montażu w miejscu wskazanym przez Klienta, np. salon samochodowy. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej sieci handlowo-serwisowej, możecie Państwo liczyć na naszą pomoc bez konieczności długich dojazdów do miejsca, w którym odbędzie się montaż, serwis czy konserwacja. Przy instalacji Systemu Monitorowania Pojazdów GPS w pojeździe możecie Państwo ubiegać się o zniżki przy ubezpieczeniu swojego pojazdu, które mogą sięgać nawet do 50% części kradzieżowej AC.

Sterowniki GPS, które Państwu proponujemy posiadają homologację wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Posiadają również zgodność wyrobu z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach Unii Europejskiej, oznaczenie CE.
System monitorowania GPS iCar

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.