Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Ochrona fizyczna obiektów

Zastosowanie ochrony przy kliencie indywidualnym zamieszkałym w domu, rezydencji czy apartamentowcu znajduje coraz więcej zainteresowanych.

Pracownicy ochrony oddelegowani do tego typu usługi charakteryzują się nienagannym wyglądem i kulturą osobistą, swoją postawą i zachowaniem reprezentują godnie daną nieruchomość.

Pracownicy ochrony na obiektach apartamentowych odpowiadają także za kontrole i weryfikację obiektu pod względem awarii technicznych, odbierania korespondencji lub pomocy gościom i mieszkańcom w zamówieniu taksówki lub innych usług. Usługa w tej kategorii obiektów powiązana jest często z usługą prowadzenia recepcji, w tym przypadku to klient określa wymogi stanowiskowe. Do najczęściej stosowanych należą: biegła znajomość języka angielskiego, obsługa korespondencji, awizacją gości, zamawianie posiłków itp.

ochrona stacjonarna

Oferta nasza skierowana jest także do ochrony prywatnych domów lub posiadłości. Dobór pracowników w tym przypadku jest zawsze ustalany indywidualnie, zgodnie z wymogami i potrzebami klienta. Usługa ochrony w tym przypadku oprócz usług ochronnych charakteryzuje się zachowaniem pełnej poufności i profesjonalizmu pracowników ochrony.

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.