Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Systemy alarmowe

System alarmowy pozwala na identyfikację zagrożenia w strefach chronionych oraz podjęcie interwencji przez pracowników ochrony pełniących dyżur na obiekcie lub inne służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

Odpowiednio dobrany system alarmowy znacznie podwyższa wydajność ochrony. Jego elementy pozwalają na weryfikację zagrożenia w newralgicznych strefach obiektu. Dobrze zaprojektowany system alarmowy daje możliwość wykrycia zagrożenia jeszcze przed fizycznym wtargnięciem na chroniony obiekt.

Dodatkowym atutem przemawiającym za zastosowaniem systemów alarmowych jest zdalna możliwość weryfikacji zdarzeń na obiekcie (podgląd i rejestracja załączeń systemu, możliwość sprawdzenia statusu obiektu).

Systemy alarmowe dają dużą możliwość nie tylko przed kradzieżą czy naruszeniem strefy chronionej. Dodatkowe komponenty, które można stopniowo łączyć w element ostrzegania mogą:
Sygnalizować m.in.:

  • pożar, ulatnianie tlenku węgla oraz gazu – przekazując informację do straży pożarnej
  • zalanie np. z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej

Sterować m.in.:

  • centralnym ogrzewaniem (klimatyzacją) – nagrzewa dom na określoną godzinę, podczas nieobecności domowników uruchamia tryb ekonomiczny
  • oświetleniem z poza domu – służy odstraszeniu potencjalnych złodziei i wywołanie wrażenia, że mieszkańcy są w domu
  • bramą wjazdową czy garażową

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.