Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

System kontroli pracy ochrony iGuard

W ramach wsparcia ochrony fizycznej, nasi pracownicy są wyposażeni w nowoczesne urządzenia osobiste monitorujące zdefiniowane w systemie czynności obchodowe wykonywane podczas zabezpieczania obiektu. Urządzenie połączone jest bezpośrednio z naszą Stacją Monitorowania.

Dzięki systemowi iGuard można zdefiniować trasę obchodu wartownika określić czas w jakim będzie patrolował poszczególne odcinki. Dyżurny Stacji Monitorowania na bieżąco weryfikuje pracę wartowników. Brak obecności w danym punkcie w określonym czasie skutkuje natychmiastową reakcją ze strony dyżurnego stacji monitorowania.

Dodatkową funkcją urządzenia jest przyciski antynapadowy za pomocą którego pracownik wykonujący obchód ma możliwość wezwania wsparcia załogi Interwencyjnej.

Historia służby pracownika jest przechowywana na serwerach Stacji Monitorowania i na prośbę klienta może zostać udostępniona. Dodatkową zaletą systemu jest możliwość podglądu w czasie rzeczywistym trasy obchodu wartownika.

Jak działa iGuard

Pierwszym krokiem jest opisanie trasy obchodu pracownika ochrony. Trasa ustalana jest wspólnie z klientem uwzględniając newralgiczne punkty obiektu, częstotliwość obchodów, punkty kontrolne. Po ustaleniu wszystkich czynników droga obchodu pracownika ochrony wpisywana jest do systemu i uruchamiana przez stację monitorowania usługa. Od tej chwili operator przez 24h na dobę lokalizuje agentów na podstawie odczytu z punktów kontrolnych. Każdy punkt ma opisany w aplikacji czas, w którym pracownik ochrony musi zarejestrować swoją obecność jeśli nie zostanie zarejestrowany sygnał odczytu w wyznaczonym miejscu w zaprogramowanym czasie automatycznie w naszej stacji monitorowania uruchamia się alarm. Pracownik stacji weryfikuje każdy sygnał. W sytuacji zagrożenia kontaktuje się z pracownikiem obchodu i wydaje polecenia. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się przycisk napadowy. W sytuacji zagrożenia wzywana jest na miejsce najbliższa załoga interwencyjna.

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.