Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Konwojowanie gotówki i ochrona wartościowych przesyłek

Usługa ta polega na ochronie połączonej z transportem pojazdem specjalnym pieniędzy a także wartościowych przesyłek przez uzbrojonych konwojentów, wyposażonych w środki łączności oraz inne zabezpieczenia techniczne. Konwój odbywa się w asyście osoby w której dyspozycji pozostaje konwojowana przesyłka np. kasjerki, osoby wyznaczonej przez zleceniodawcę bądź samego zleceniodawcy.

Prostsza forma transportu chronionego gotówki jest inkaso (pracownik zleceniodawcy nie bierze udziału w konwoju). Odbiór gotówki za pokwitowaniem odbywa się w miejscu wskazanym przez klienta np. w punktach handlowych lub siedzibie firmy. Wcześniej przygotowane pieniądze w bezpiecznych kopertach lub opisanych pakietach są odbierane przez upoważnionych konwojentów zgodnie z podpisaną umową i harmonogramem. Przekazanie przez konwojentów depozytów do wskazanego banku lub liczarnii następuje niezwłocznie.

Usługa inkasa pozwala na szybki i bezpieczny odbiór oraz transport gotówki do banku lub liczarnii, co w konsekwencji pozwala na równie szybkie zarządzanie swoimi środkami przez zleceniodawcę. Prezentowana forma konwoju polecana jest szczególnie do obsługi sieci punktów handlowych i usługowych, hurtowni, stacji paliw ale również pojedynczych punktów obracających gotówką.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów przystosowanych do przewozu pieniędzy oraz przedmiotów wartościowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

mcg

Na konwojentów rekrutujemy osoby posiadające odpowiednie wykształcenie oraz wysokie predyspozycje psychofizyczne. Legitymujące się licencją pracownika ochrony pierwszego lub drugiego stopnia.

Solid MCG cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy. Mamy znaną i ugruntowaną markę na rynku security co jest wynikiem nieustannej dbałości o jakość świadczonych usług. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale na profesjonalnej i bezpiecznej obsłudze.

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.