Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Rola ochrony w biznesie

Do niedawna ochrona była kojarzona z prostymi funkcjami – dozorca, strażnik. Obecnie jest to współczesna intensywnie rozwijająca się dziedzina oferująca usługi w oparciu o zaawansowane technologie. Nowoczesny system ochrony to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów oczekujących profesjonalnego zabezpieczenia.

Mamy świadomość jak ważne jest dostosowanie do potrzeb klienta biznesowego rodzaju ochrony i możliwości jej wykorzystania. Osiągnięcie bezpieczeństwa jest możliwe w oparciu o elastyczność, sprawność i odpowiedni nadzór nad realizacją świadczonej usługi. Zadowolenie klienta wynika z wieloletniego doświadczenia i budowania relacji opartych na zaufaniu i rzetelnej obsłudze.

Systemy ochrony tworzony jest indywidualnie dla każdego obiektu, uwzględniając jego specyfikę oraz faktyczne potrzeby klienta. Podstawą do sporządzenia planu ochrony jest wykonanie przez naszych specjalistów wizji lokalnej obiektu, wyodrębnienie poszczególnych stref bezpieczeństwa, identyfikacja zagrożeń a następnie opracowanie procedur eliminujących zagrożenia zidentyfikowane oraz wdrożenie systemu przeciwdziałania zagrożeniom niezidentyfikowanym (potencjalnym).

W obiektach chronionych przez SOLID SECURITY system ochrony poddawany jest stałej analizie oraz szczegółowej kontroli wewnętrznej.

wyceń swój alarm
close

Szanowni Państwo,

prosimy o wypełnienie formularza. Nasi pracownicy wkrótce skontaktują się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.