Biuro Obsługi Klienta
22 668 60 06
Twoje Biura Regionalne

solidclub
login24 login24 facebook

Program partnerski Solid Club

Solid Club to wyjątkowy serwis przygotowany specjalnie dla Klientów Solid Security oraz Solid Group. Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami, cenicie sobie jakość, fachową obsługę a zarazem atrakcyjną cenę to ta oferta z pewnością jest dla Państwa.

Zasady uczestnictwa w Programie są proste. Korzystając z usług Naszej Firmy, otrzymują Państwo bezpłatny dostęp do serwisu www.solidclub.pl », gdzie mogą Państwo korzystać z szeregu produktów i usług po unikalnych cenach. Partnerzy programu to firmy, do których mamy zaufanie. Osobiście rozmawiamy z nimi na temat ofert dla naszych Klientów i możecie Państwo być pewni, że to co wyświetlamy w serwisie jest faktyczną ofertą, z której mogą Państwo skorzystać.

Stale rozszerzamy ofertę produktów w naszym Programie i dbamy o to, aby ceny dla naszych Klientów były najatrakcyjniejsze na rynku. Oczywiście oczekujemy również na Państwa sugestie, które pomogą nam zbudować bardzo użyteczną platformę zakupową.

Zapraszamy na stronę SolidClub.pl »

solidclub

 

close

Zostań Klientem Solid Security

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Solid Security bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Jestem zainteresowany usługą: